kdeplasma-addons - en to cs translation catalogue (19 entries)

[ctx: @title]
en: General
cs: Obecné

[ctx: @title]
en: Appearance
cs: Vzhled

[ctx: @title:group]
en: Icon:
cs: Ikona:

[ctx: @option:radio]
en: Website's favicon
cs: Ikona webových stránek

[ctx: @action:button]
en: Change Web Browser's icon
cs: Změnit ikonu webových stránek

[ctx: @info:whatsthis]
en: Current icon is %1. Click to open menu to change the current icon or reset to the default icon.
cs: Současná ikona je %1. Klikněte pro otevření nabídky pro změnu současné ikony nebo vrácení původní ikony.

[ctx: @info:tooltip]
en: Icon name is "%1"
cs: Název ikony je "%1"

[ctx: @item:inmenu Open icon chooser dialog]
en: Choose…
cs: Vybrat…

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose an icon for Web Browser
cs: Vyberte ikonu pro webový prohlížeč

[ctx: @item:inmenu Reset icon to default]
en: Reset to default icon
cs: Obnovit výchozí ikonu

[ctx: @title:group]
en: On startup:
cs: Při spuštění:

[ctx: @info]
en: Type a URL
cs: Napište URL

[ctx: @option:radio]
en: Fixed scale:
cs: Pevné měřítko:

[ctx: @action:button]
en: Go Back
cs: Jít zpět

[ctx: @action:button]
en: Go Forward
cs: Jít vpřed

[ctx: @action:button]
en: Go Home
cs: Přejít domů

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Link in Browser
cs: Otevřít odkaz v prohlížeči...

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link Address
cs: Kopírovat adresu odkazu

[ctx: An unwanted popup was blocked]
en: Popup blocked
cs: Vyskakovací okno zablokováno
