plasma_applet_fifteenPuzzle - en to cs translation catalogue (9 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
cs: Vzhled

[ctx: @label:spinbox]
en: Grid size:
cs: Velikost mřížky:

[ctx: @info:placeholder]
en: Path to custom image…
cs: Cesta k vlastnímu obrázku…

[ctx: @title:window]
en: Choose an Image
cs: Vyberte obrázek

[ctx: The time since the puzzle started, in minutes and seconds]
en: Time: %1
cs: Čas: %1

[ctx: @action:button]
en: Shuffle
cs: Zamíchat

[ctx: @info]
en: Solved! Try again.
cs: Vyřešeno. Zkuste to znovu.

en: Fifteen Puzzle
cs: Hra Patnáct

en: Solve by arranging in order
cs: Vyřešit seřazením
