plasma_applet_binaryclock - en to cs translation catalogue (6 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
cs: Vzhled

[ctx: @title:group The things being potentially shown are lights and seconds]
en: Show:
cs: Zobrazit:

[ctx: @option:check]
en: Inactive lights
cs: Neaktivní světla

[ctx: @option:check]
en: Seconds
cs: Sekundy

en: Use custom color for:
cs: Použít vlastní barvu pro:

[ctx: @option:check]
en: Active lights
cs: Aktivní světla
