plasma_applet_fuzzy_clock - en_US to cs translation catalogue (171 entries)

[ctx: @title]
en_US: Appearance
cs: Vzhled

[ctx: @title:group]
en_US: Font:
cs: Písmo:

[ctx: @option:check]
en_US: Bold text
cs: Tučný text

[ctx: @option:check]
en_US: Italic text
cs: Skloněný text

[ctx: @title:group]
en_US: Fuzzyness:
cs: Neurčitost:

[ctx: @item:inrange]
en_US: Accurate
cs: Přesné

[ctx: @item:inrange]
en_US: Fuzzy
cs: Neurčité

en_US: One o’clock
cs: Jedna hodina

en_US: Five past one
cs: Jedna hodina a pět minut

en_US: Ten past one
cs: Jedna hodina a deset minut

en_US: Quarter past one
cs: Čtvrt na dvě

en_US: Twenty past one
cs: Za deset minut půl druhé

en_US: Twenty-five past one
cs: Za pět minut půl druhé

en_US: Half past one
cs: Půl druhé

en_US: Twenty-five to two
cs: Půl třetí a pět minut

en_US: Twenty to two
cs: Půl třetí a deset minut

en_US: Quarter to two
cs: Tři čtvrtě na dvě

en_US: Ten to two
cs: Za deset minut dvě

en_US: Five to two
cs: Za pět minut dvě

en_US: Two o’clock
cs: Dvě hodiny

en_US: Five past two
cs: Dvě hodiny a pět minut

en_US: Ten past two
cs: Dvě hodiny a deset minut

en_US: Quarter past two
cs: Čtvrt na tři

en_US: Twenty past two
cs: Za deset minut půl třetí

en_US: Twenty-five past two
cs: Za pět minut půl třetí

en_US: Half past two
cs: Půl třetí

en_US: Twenty-five to three
cs: Půl třetí a pět minut

en_US: Twenty to three
cs: Půl třetí a deset minut

en_US: Quarter to three
cs: Tři čtvrtě na tři

en_US: Ten to three
cs: Za deset minut tři

en_US: Five to three
cs: Za pět minut tři

en_US: Three o’clock
cs: Tři hodiny

en_US: Five past three
cs: Tři hodiny a pět minut

en_US: Ten past three
cs: Tři hodiny a deset minut

en_US: Quarter past three
cs: Čtvrt na tři

en_US: Twenty past three
cs: Za deset minut půl čtvrté

en_US: Twenty-five past three
cs: Za pět minut půl čtvrté

en_US: Half past three
cs: Půl čtvrté

en_US: Twenty-five to four
cs: Půl čtvrté a pět minut

en_US: Twenty to four
cs: Půl čtvrté a deset minut

en_US: Quarter to four
cs: Tři čtvrtě na čtyři

en_US: Ten to four
cs: Za deset minut čtyři

en_US: Five to four
cs: Za pět minut čtyři

en_US: Four o’clock
cs: Čtyři hodiny

en_US: Five past four
cs: Čtyři hodiny a pět minut

en_US: Ten past four
cs: Čtyři hodiny a deset minut

en_US: Quarter past four
cs: Čtvrt na pět

en_US: Twenty past four
cs: Za deset minut půl páté

en_US: Twenty-five past four
cs: Za pět minut půl páté

en_US: Half past four
cs: Půl páté

en_US: Twenty-five to five
cs: Půl páté a pět minut

en_US: Twenty to five
cs: Půl páté a deset minut

en_US: Quarter to five
cs: Tři čtvrtě na pět

en_US: Ten to five
cs: Za deset minut pět

en_US: Five to five
cs: Za pět minut pět

en_US: Five o’clock
cs: Pět hodin

en_US: Five past five
cs: Pět hodin a pět minut

en_US: Ten past five
cs: Pět hodin a deset minut

en_US: Quarter past five
cs: Čtvrt na šest

en_US: Twenty past five
cs: Za deset minut půl šesté

en_US: Twenty-five past five
cs: Za pět minut půl šesté

en_US: Half past five
cs: Půl šesté

en_US: Twenty-five to six
cs: Půl šesté a pět minut

en_US: Twenty to six
cs: Půl šesté a deset minut

en_US: Quarter to six
cs: Tři čtvrtě na šest

en_US: Ten to six
cs: Za deset minut šest

en_US: Five to six
cs: Za pět minut šest

en_US: Six o’clock
cs: Šest hodin

en_US: Five past six
cs: Šest hodin a pět minut

en_US: Ten past six
cs: Šest hodin a deset minut

en_US: Quarter past six
cs: Čtvrt na sedm

en_US: Twenty past six
cs: Za deset minut půl sedmé

en_US: Twenty-five past six
cs: Za pět minut půl sedmé

en_US: Half past six
cs: Půl sedmé

en_US: Twenty-five to seven
cs: Půl sedmé a pět minut

en_US: Twenty to seven
cs: Půl sedmé a deset minut

en_US: Quarter to seven
cs: Tři čtvrtě na sedm

en_US: Ten to seven
cs: Za deset minut sedm

en_US: Five to seven
cs: Za pět minut sedm

en_US: Seven o’clock
cs: Sedm hodin

en_US: Five past seven
cs: Sedm hodin a pět minut

en_US: Ten past seven
cs: Sedm hodin a deset minut

en_US: Quarter past seven
cs: Čtvrt na osm

en_US: Twenty past seven
cs: Za deset minut půl osmé

en_US: Twenty-five past seven
cs: Za pět minut půl osmé

en_US: Half past seven
cs: Půl osmé

en_US: Twenty-five to eight
cs: Půl osmé a pět minut

en_US: Twenty to eight
cs: Půl osmé a deset minut

en_US: Quarter to eight
cs: Tři čtvrtě na osm

en_US: Ten to eight
cs: Za deset minut osm

en_US: Five to eight
cs: Za pět minut osm

en_US: Eight o’clock
cs: Osm hodin

en_US: Five past eight
cs: Osm hodin a pět minut

en_US: Ten past eight
cs: Osm hodin a deset minut

en_US: Quarter past eight
cs: Čtvrt na devět

en_US: Twenty past eight
cs: Za deset minut půl deváté

en_US: Twenty-five past eight
cs: Za pět minut půl deváté

en_US: Half past eight
cs: Půl deváté

en_US: Twenty-five to nine
cs: Půl deváté a pět minut

en_US: Twenty to nine
cs: Půl deváté a deset minut

en_US: Quarter to nine
cs: Tři čtvrtě na devět

en_US: Ten to nine
cs: Za deset minut devět

en_US: Five to nine
cs: Za pět minut devět

en_US: Nine o’clock
cs: Devět hodin

en_US: Five past nine
cs: Devět hodin a pět minut

en_US: Ten past nine
cs: Devět hodin a deset minut

en_US: Quarter past nine
cs: Čtvrt na deset

en_US: Twenty past nine
cs: Za deset minut půl desáté

en_US: Twenty-five past nine
cs: Za pět minut půl desáté

en_US: Half past nine
cs: Půl desáté

en_US: Twenty-five to ten
cs: Půl desáté a pět minut

en_US: Twenty to ten
cs: Půl desáté a deset minut

en_US: Quarter to ten
cs: Tři čtvrtě na deset

en_US: Ten to ten
cs: Za deset minut deset

en_US: Five to ten
cs: Za pět minut deset

en_US: Ten o’clock
cs: Deset hodin

en_US: Five past ten
cs: Deset hodin a pět minut

en_US: Ten past ten
cs: Deset hodin a deset minut

en_US: Quarter past ten
cs: Čtvrt na jedenáct

en_US: Twenty past ten
cs: Za deset minut půl jedenácté

en_US: Twenty-five past ten
cs: Za pět minut půl jedenácté

en_US: Half past ten
cs: Půl jedenácté

en_US: Twenty-five to eleven
cs: Půl jedenácté a pět minut

en_US: Twenty to eleven
cs: Půl jedenácté a deset minut

en_US: Quarter to eleven
cs: Tři čtvrtě na jedenáct

en_US: Ten to eleven
cs: Za deset minut jedenáct

en_US: Five to eleven
cs: Za pět minut jedenáct

en_US: Eleven o’clock
cs: Jedenáct hodin

en_US: Five past eleven
cs: Jedenáct hodin a pět minut

en_US: Ten past eleven
cs: Jedenáct hodin a deset minut

en_US: Quarter past eleven
cs: Čtvrt na dvanáct

en_US: Twenty past eleven
cs: Za deset minut půl dvanácté

en_US: Twenty-five past eleven
cs: Za pět minut půl dvanácté

en_US: Half past eleven
cs: Půl dvanácté

en_US: Twenty-five to twelve
cs: Půl dvanácté a pět minut

en_US: Twenty to twelve
cs: Půl dvanácté a deset minut

en_US: Quarter to twelve
cs: Tři čtvrtě na dvanáct

en_US: Ten to twelve
cs: Za deset minut dvanáct

en_US: Five to twelve
cs: Za pět minut dvanáct

en_US: Twelve o’clock
cs: Dvanáct hodin

en_US: Five past twelve
cs: Dvanáct hodin a pět minut

en_US: Ten past twelve
cs: Dvanáct hodin a deset minut

en_US: Quarter past twelve
cs: Čtvrt na jednu

en_US: Twenty past twelve
cs: Za deset minut půl jedné

en_US: Twenty-five past twelve
cs: Za pět minut půl jedné

en_US: Half past twelve
cs: Půl jedné

en_US: Twenty-five to one
cs: Půl jedné a pět minut

en_US: Twenty to one
cs: Půl jedné a deset minut

en_US: Quarter to one
cs: Tři čtvrtě na jednu

en_US: Ten to one
cs: Za deset jedna

en_US: Five to one
cs: Za pět minut jedna

en_US: Sleep
cs: Uspat

en_US: Breakfast
cs: Snídaně

en_US: Second Breakfast
cs: Druhá snídaně

en_US: Elevenses
cs: Dopolední svačina

en_US: Lunch
cs: Oběd

en_US: Afternoon tea
cs: Odpolední čaj

en_US: Dinner
cs: Večeře

en_US: Supper
cs: večeře

en_US: Night
cs: Noc

en_US: Early morning
cs: Časné ráno

en_US: Morning
cs: Ráno

en_US: Almost noon
cs: Skoro poledne

en_US: Noon
cs: Poledne

en_US: Afternoon
cs: Odpoledne

en_US: Evening
cs: Večer

en_US: Late evening
cs: Pozdní večer

en_US: Start of week
cs: Začátek týdne

en_US: Middle of week
cs: Prostředek týdne

en_US: End of week
cs: Konec týdne

en_US: Weekend!
cs: Víkend!
