plasma_applet_binaryclock - en to da translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
da: Udseende

en: Display:
da: Vis:

[ctx: @option:check]
en: Grid
da: Gitter

[ctx: @option:check]
en: Inactive LEDs
da: Inaktive lysdioder

[ctx: @option:check]
en: Seconds
da: Sekunder

[ctx: @option:check]
en: In BCD format (decimal)
da: I BCD-format (decimal)

en: Use custom color for:
da: Brug tilpasset farve til:

[ctx: @option:check]
en: Active LEDs
da: Aktive lysdioder
