plasma_applet_fifteenPuzzle - en to da translation catalogue (14 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
da: Udseende

[ctx: @label:spinbox]
en: Grid size:
da: Gitterstørrelse:

en: Background:
da: Baggrund:

en: Color:
da: Farve:

en: Image:
da: Billed:

[ctx: @title:window]
en: Choose an Image
da: Vælg billede

en: Image Files (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.svg *.svgz)
da: Billedfiler (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.svg *.svgz)

en: Tiles:
da: Brikker:

en: Colored numbers:
da: Farvede tal:

[ctx: The time since the puzzle started, in minutes and seconds]
en: Time: %1
da: Tid: %1

[ctx: @action:button]
en: Shuffle
da: Bland

[ctx: @info]
en: Solved! Try again.
da: Samlet! Prøv igen.

en: Fifteen Puzzle
da: Puslespillet 15

en: Solve by arranging in order
da: Saml ved arrangere i rækkefølge
