kdeplasma-addons - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Night Color Control
da: Kontrol af natfarve

en: Night Color is inhibited
da: Natfarver undertrykkes

en: Night Color is unavailable
da: Natfarver er ikke tilgængelige

en: Night Color is not running
da: Natfarver kører ikke

en: Night Color is active (%1K)
da: Natfarver er aktive (%1K)
