kdeplasma-addons - en to de translation catalogue (8 entries)

[ctx: @item:inlist]
en: The Solar Hijri Calendar (Persian)
de: Hijri-Sonnenkalender (persisch)

[ctx: @item:inlist]
en: The Islamic Civil Calendar
de: Islamischer bürgerlicher Kalender

[ctx: @item:inlist]
en: Chinese Lunar Calendar
de: Chinesischer Mondkalender

[ctx: @item:inlist]
en: Indian National Calendar
de: Indischer Nationalkalender

[ctx: @item:inlist]
en: Hebrew Calendar
de: Hebräischer Kalender

[ctx: @label:listbox]
en: Calendar system:
de: Kalendersystem:

[ctx: @label:spinbox]
en: Date offset:
de: Datumsversatz:

en: %1 day | %1 days
de[0]: %1 Tag
de[1]: %1 Tage
