plasma_applet_fifteenPuzzle - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Image:
el: Εικόνα:

en: Image Files (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.svg *.svgz)
el: Αρχεία εικόνας (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.svg *.svgz)

[ctx: The time since the puzzle started, in minutes and seconds]
en: Time: %1
el: Χρόνος: %1

en: Fifteen Puzzle
el: Παζλ 15 κομματιών

en: Solve by arranging in order
el: Επίλυση με διάταξη σε σειρά
