plasma_applet_notes - en to el translation catalogue (9 entries)

en: A white sticky note
el: Μια λευκή κολλημένη σημείωση

en: A black sticky note
el: Μια μαύρη κολλημένη σημείωση

en: A red sticky note
el: Μια κόκκινη κολλημένη σημείωση

en: An orange sticky note
el: Μια πορτοκαλί κολλημένη σημείωση

en: A yellow sticky note
el: Μια κίτρινη κολλημένη σημείωση

en: A green sticky note
el: Μια πράσινη κολλημένη σημείωση

en: A blue sticky note
el: Μια μπλε κολλημένη σημείωση

en: A pink sticky note
el: Μια ροζ κολλημένη σημείωση

en: A translucent sticky note
el: Μια ημιδιαφανής κολλημένη σημείωση
