plasma_applet_timer - en to el translation catalogue (6 entries)

en: %1 is running
el: Το %1 εκτελείται

en: %1 not running
el: Το %1 δεν εκτελείται

en: Remaining time left: %1 second | Remaining time left: %1 seconds
el[0]: Υπολειπόμενος χρόνος: %1 δευτερόλεπτο
el[1]: Υπολειπόμενος χρόνος: %1 δευτερόλεπτα

en: Use mouse wheel to change digits or choose from predefined timers in the context menu
el: Χρησιμοποιήστε τη ροδέλα του ποντικιού για να αλλάξετε τα ψηφία ή επιλέξτε από τα προκαθορισμένα χρονόμετρα στο βοηθητικό μενού

en: Timer
el: Χρονόμετρο

en: Timer finished
el: Ολοκλήρωση χρονομέτρου
