krunner_spellcheckrunner - en to el translation catalogue (5 entries)

en: spell
el: ορθογραφία

en: Checks the spelling of :q:.
el: Έλεγχος ορθογραφίας του :q:.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Spell Check Settings
el: Ρυθμίσεις ελέγχου ορθογραφίας

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_requireTriggerWord)
en: &Require trigger word
el: &Απαίτηση λέξης ενεργοποίησης

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Trigger word:
el: &Λέξη ενεργοποίησης:
