plasma_applet_comic - en to el translation catalogue (14 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Jump to strip…
el: Μετάβαση στο απόκομμα…

[ctx: @info:tooltip]
en: Visit the comic website
el: Επισκεφθείτε την ιστοσελίδα του κόμικ

[ctx: @action comic strip]
en: &Next Tab with a New Strip
el: &Επόμενη καρτέλα με νέα σειρά

[ctx: @action]
en: Jump to &First Strip
el: &Μετάβαση στο πρώτο απόκομμα

[ctx: @action]
en: Jump to &Current Strip
el: &Μετάβαση στο τρέχον απόκομμα

[ctx: @action]
en: Jump to Strip…
el: Μετάβαση στο απόκομμα…

[ctx: @action]
en: Visit the Website
el: Επίσκεψη της ιστοσελίδας

[ctx: @action]
en: Visit the Shop &Website
el: Επίσκεψη του &δικτυακού καταστήματος

[ctx: @action]
en: &Save Comic As…
el: &Αποθήκευση κόμικ ως…

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: &Actual Size
el: &Πραγματικό μέγεθος

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: Store Current &Position
el: Αποθήκευση τρέχουσας &θέσης

[ctx: @title:window]
en: Go to Strip
el: Μετάβαση σε απόκομμα

[ctx: @label:spinbox]
en: &Strip number:
el: &Αριθμός αποκόμματος:

[ctx: @label:textbox]
en: Strip identifier:
el: Αναγνωριστικό αποκόμματος:
