plasma_applet_binaryclock - en to eo translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
eo: Aspekto

en: Display:
eo: Bildigo:

[ctx: @option:check]
en: Grid
eo: Krado

[ctx: @option:check]
en: Inactive LEDs
eo: Neaktivaj LEDoj

[ctx: @option:check]
en: Seconds
eo: Sekundoj

[ctx: @option:check]
en: In BCD format (decimal)
eo: En BCD-formato (duum-dekuma)

en: Use custom color for:
eo: Uzi ropran koloron por:

[ctx: @option:check]
en: Active LEDs
eo: Aktivaj LEDoj
