kdeplasma-addons - en to eo translation catalogue (30 entries)

[ctx: @title]
en: General
eo: Ĝenerala

[ctx: @title]
en: Paths
eo: Vojoj

en: Change picture every:
eo: Ŝanĝi bildon ĉiujn:

en: Hours
eo: Horoj

en: Minutes
eo: Minutoj

en: Seconds
eo: Sekundoj

[ctx: @label:listbox]
en: Image fill mode:
eo: Bilda pleniga reĝimo:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Stretch
eo: Streĉi

[ctx: @info]
en: The image is scaled to fit the frame
eo: La bildo estas skalita por kongrui al la kadro

[ctx: @item:inlistbox]
en: Preserve aspect fit
eo: Konservi aspekton

[ctx: @info]
en: The image is scaled uniformly to fit without cropping
eo: La bildo estas skalita unuforme por ĝisrandiĝi sen tondado

[ctx: @item:inlistbox]
en: Preserve aspect crop
eo: Konservi aspektostucon

[ctx: @info]
en: The image is scaled uniformly to fill, cropping if necessary
eo: La bildo estas skalita unuforme por plenigi, tranĉante se necese

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tile
eo: Kahelo

[ctx: @info]
en: The image is duplicated horizontally and vertically
eo: La bildo estas duobligita horizontale kaj vertikale

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tile vertically
eo: Kahelo vertikale

[ctx: @info]
en: The image is stretched horizontally and tiled vertically
eo: La bildo estas etendita horizontale kaj kahelita vertikale

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tile horizontally
eo: Kahelo horizontale

[ctx: @info]
en: The image is stretched vertically and tiled horizontally
eo: La bildo estas etendita vertikale kaj kahelita horizontale

[ctx: @info]
en: The image is not transformed
eo: La bildo ne estas transformita

[ctx: @label:checkbox]
en: General:
eo: Ĝenerala:

[ctx: @option:check]
en: Randomize order
eo: Hazardigi ordon

[ctx: @option:check]
en: Pause slideshow when cursor is over image
eo: Paŭzi la bildaron kiam kursoro estas super bildo

[ctx: @option:check]
en: Click on image to open in external application
eo: Alklaku la bildon por malfermi en ekstera aplikaĵo

en: Remove path
eo: Forigi vojon

[ctx: @title:window]
en: Choose Files
eo: Elekti Dosierojn

[ctx: @title:window]
en: Choose a Folder
eo: Elekti Dosierujon

[ctx: @action:button]
en: Add Folder…
eo: Aldoni dosierujon...

[ctx: @action:button]
en: Add Files…
eo: Aldoni dosierojn…

[ctx: @action:button]
en: Configure…
eo: Agordi…
