kdeplasma-addons - en to eo translation catalogue (30 entries)

[ctx: @title]
en: General
eo: Ĝenerala

[ctx: @title]
en: Appearance
eo: Aspekto

[ctx: @title:group]
en: Icon:
eo: Piktogramo:

[ctx: @option:radio]
en: Website's favicon
eo: Reteja ekkonsimbolo

[ctx: @action:button]
en: Change Web Browser's icon
eo: Ŝanĝi Retumilan piktogramon

[ctx: @info:whatsthis]
en: Current icon is %1. Click to open menu to change the current icon or reset to the default icon.
eo: Aktuala piktogramo estas %1. Klaku por malfermi menuon por ŝanĝi la aktualan piktogramon aŭ por restarigi la defaŭltan.

[ctx: @info:tooltip]
en: Icon name is "%1"
eo: Piktograma nomo estas "%1"

[ctx: @item:inmenu Open icon chooser dialog]
en: Choose…
eo: Elekti…

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose an icon for Web Browser
eo: Elekti piktogramon for Retumilo

[ctx: @item:inmenu Reset icon to default]
en: Reset to default icon
eo: Restarigi defaŭltan piktogramon

[ctx: @option:check]
en: Display Navigation Bar
eo: Montri Navigadobreton

[ctx: @option:radio]
en: Load last-visited page
eo: Ŝargi laste vizititan paĝon

[ctx: @title:group]
en: On startup:
eo: Je startigo:

[ctx: @option:radio]
en: Always load this page:
eo: Ĉiam reŝargi ĉi tiun paĝon:

[ctx: @info]
en: Type a URL
eo: Tajpu URL

[ctx: @title:group]
en: Content scaling:
eo: Enhavo-skalado:

[ctx: @option:radio]
en: Fixed scale:
eo: Fiksa skalo:

[ctx: @option:radio]
en: Automatic scaling if width is below
eo: Aŭtomata skalo se la larĝo estas malsupre

[ctx: @title:group]
en: Browser Settings:
eo: Retumila Agordo:

[ctx: @option:radio]
en: Private Browsing
eo: Privata Retumado

[ctx: @action:button]
en: Go Back
eo: Reiri

[ctx: @action:button]
en: Go Forward
eo: Iri Antaŭen

[ctx: @action:button]
en: Go Home
eo: Iri Hejmen

en: Open Default URL
eo: Malfermi Defaŭltan URL

[ctx: @action:button]
en: Stop Loading This Page
eo: Ĉesi Ŝargi Ĉi tiun Paĝon

[ctx: @action:button]
en: Reload This Page
eo: Reŝargi ĉi tiun paĝon

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Link in Browser
eo: Malfermi Ligilon en Retumilo

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link Address
eo: Kopii Ligilo-Adreson

[ctx: An unwanted popup was blocked]
en: Popup blocked
eo: Ŝprucfenestro blokita

en: Click here to open the following blocked popup:
    %1
eo: Klaku ĉi tie por malfermi la sekvan blokitan ŝprucfenestron:
    %1
