plasma_applet_notes - en to eo translation catalogue (38 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
eo: Aspekto

en: Text font size:
eo: Grando de la teksta tiparo:

en: A white sticky note
eo: Blanka gluiĝema noto

en: A black sticky note
eo: Nigra gluiĝema noto

en: A red sticky note
eo: Ruĝa gluiĝema noto

en: An orange sticky note
eo: Oranĝa glueca noto

en: A yellow sticky note
eo: Flava gluiĝema noto

en: A green sticky note
eo: Verda gluiĝema noto

en: A blue sticky note
eo: Blua gluiĝema noto

en: A pink sticky note
eo: Rozkolora gluiĝema noto

en: A transparent sticky note
eo: Travidebla glueca noto

en: A transparent sticky note with light text
eo: Travidebla gluiĝema noto kun malpeza teksto

en: Undo
eo: Malfari

en: Redo
eo: Refari

en: Cut
eo: Tondi

en: Copy
eo: Kopii

en: Paste
eo: Alglui

en: Paste with Full Formatting
eo: Alglui kun Plena Formatado

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Formatting
eo: Forigi Formatadon

en: Delete
eo: Forigi

en: Clear
eo: Forviŝi

en: Select All
eo: Elekti ĉiujn

[ctx: @info:tooltip]
en: Bold
eo: Grasa

[ctx: @info:tooltip]
en: Italic
eo: Kursiva

[ctx: @info:tooltip]
en: Underline
eo: Substrekita

[ctx: @info:tooltip]
en: Strikethrough
eo: Trastrekita

en: Discard this note?
eo: Ĉu forĵeti ĉi tiun noton?

en: Are you sure you want to discard this note?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forĵeti ĉi tiun noton?

[ctx: @item:inmenu]
en: White
eo: Blanka

[ctx: @item:inmenu]
en: Black
eo: Nigra

[ctx: @item:inmenu]
en: Red
eo: Ruĝa

[ctx: @item:inmenu]
en: Orange
eo: Oranĝkolora

[ctx: @item:inmenu]
en: Yellow
eo: Flava

[ctx: @item:inmenu]
en: Green
eo: Verda

[ctx: @item:inmenu]
en: Blue
eo: Blua

[ctx: @item:inmenu]
en: Pink
eo: Rozkolora

[ctx: @item:inmenu]
en: Transparent
eo: Travidebla

[ctx: @item:inmenu]
en: Transparent Light
eo: Travidebla Lumo
