plasma_applet_fuzzy_clock - en to eo translation catalogue (170 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
eo: Aspekto

[ctx: @title:group]
en: Font:
eo: Tiparo:

[ctx: @option:check]
en: Bold text
eo: Grada teksto

[ctx: @option:check]
en: Italic text
eo: Kursiva teksto

[ctx: @title:group]
en: Fuzzyness:
eo: Neklareco:

[ctx: @item:inrange]
en: Accurate
eo: Precize

en: One o’clock
eo: Unua horo

en: Five past one
eo: Kvin post la unua

en: Ten past one
eo: La deka post la unua

en: Quarter past one
eo: La unua kaj kvarono

en: Twenty past one
eo: Dudek post la unua

en: Twenty-five past one
eo: Dudek kvin post la unua

en: Half past one
eo: La unua kaj duono

en: Twenty-five to two
eo: Dudek kvin ĝis du

en: Twenty to two
eo: Dudek ĝis du

en: Quarter to two
eo: Kvarono antaŭ la dua

en: Ten to two
eo: Dek ĝis du

en: Five to two
eo: Kvin al du

en: Two o’clock
eo: La dua

en: Five past two
eo: Kvin post la dua

en: Ten past two
eo: Deka post la dua

en: Quarter past two
eo: Dua kaj kvarono

en: Twenty past two
eo: Dudek post la dua

en: Twenty-five past two
eo: Dudek kvin post la dua

en: Half past two
eo: Duono post la dua

en: Twenty-five to three
eo: Dudek kvin ĝis tri

en: Twenty to three
eo: Dudek ĝis tri

en: Quarter to three
eo: Kvarono antaŭ la tria

en: Ten to three
eo: Dek ĝis tri

en: Five to three
eo: Kvin ĝis tri

en: Three o’clock
eo: La tria horo

en: Five past three
eo: Kvin post la tria

en: Ten past three
eo: Dek post la tria

en: Quarter past three
eo: Tria kaj kvarono

en: Twenty past three
eo: Dudek kaj tria

en: Twenty-five past three
eo: Dudek kvin post la tria

en: Half past three
eo: La tria kaj duono

en: Twenty-five to four
eo: Dudek kvin ĝis kvar

en: Twenty to four
eo: Dudek ĝis kvar

en: Quarter to four
eo: Kvarono antaŭ la kvara

en: Ten to four
eo: Dek ĝis kvar

en: Five to four
eo: Kvin ĝis kvar

en: Four o’clock
eo: La kvara horo

en: Five past four
eo: Kvin post la kvara

en: Ten past four
eo: Dek post la kvara

en: Quarter past four
eo: Kvarono post la kvara

en: Twenty past four
eo: Dudek kaj kvara

en: Twenty-five past four
eo: Dudek kvin post la kvara

en: Half past four
eo: Duono post la kvara

en: Twenty-five to five
eo: Dudek kvin ĝis kvin

en: Twenty to five
eo: Dudek ĝis kvin

en: Quarter to five
eo: Kvarono antaŭ la kvina

en: Ten to five
eo: Dek ĝis kvin

en: Five to five
eo: Kvin ĝis kvin

en: Five o’clock
eo: La kvina horo

en: Five past five
eo: Kvin post la kvina

en: Ten past five
eo: Dek post la kvina

en: Quarter past five
eo: Kvarono post la kvina

en: Twenty past five
eo: Dudek post la kvina

en: Twenty-five past five
eo: Dudek kvin post la kvina

en: Half past five
eo: La kvina kaj duono

en: Twenty-five to six
eo: Dudek kvin ĝis ses

en: Twenty to six
eo: Dudek ĝis ses

en: Quarter to six
eo: Kvarono antaŭ la sesa

en: Ten to six
eo: Dek ĝis ses

en: Five to six
eo: Kvin ĝis ses

en: Six o’clock
eo: La sesa horo

en: Five past six
eo: Kvin post la sesa

en: Ten past six
eo: Dek post la sesa

en: Quarter past six
eo: La sesa kaj kvarono

en: Twenty past six
eo: La sesa kaj dudek

en: Twenty-five past six
eo: Dudek kvin post la sesa

en: Half past six
eo: La sesa kaj duono

en: Twenty-five to seven
eo: Dudek kvin ĝis sep

en: Twenty to seven
eo: Dudek ĝis sep

en: Quarter to seven
eo: Kvarono antaŭ la sepa

en: Ten to seven
eo: Dek ĝis sep

en: Five to seven
eo: Kvin ĝis sep

en: Seven o’clock
eo: La sepa horo

en: Five past seven
eo: Kvin post la sepa

en: Ten past seven
eo: Dek post la sepa

en: Quarter past seven
eo: La sepa kaj kvarono

en: Twenty past seven
eo: La sepa kaj dudek

en: Twenty-five past seven
eo: Dudek kvin post la sepa

en: Half past seven
eo: La sepa kaj duono

en: Twenty-five to eight
eo: Dudek kvin ĝis ok

en: Twenty to eight
eo: Dudek ĝis ok

en: Quarter to eight
eo: Kvarono antaŭ la oka

en: Ten to eight
eo: Dek ĝis ok

en: Five to eight
eo: Kvin ĝis ok

en: Eight o’clock
eo: La oka

en: Five past eight
eo: Kvin post la oka

en: Ten past eight
eo: Dek post la oka

en: Quarter past eight
eo: La oka kaj kvarono

en: Twenty past eight
eo: Dudek post la oka

en: Twenty-five past eight
eo: Dudek kvin post la oka

en: Half past eight
eo: La oka kaj duono

en: Twenty-five to nine
eo: Dudek kvin ĝis naŭ

en: Twenty to nine
eo: Dudek ĝis naŭ

en: Quarter to nine
eo: Kvarono antaŭ la naŭa

en: Ten to nine
eo: Dek ĝis naŭ

en: Five to nine
eo: Kvin ĝis naŭ

en: Nine o’clock
eo: La naŭa

en: Five past nine
eo: Kvin post la naŭa

en: Ten past nine
eo: Dek post la naŭa

en: Quarter past nine
eo: La naŭa kaj kvarono

en: Twenty past nine
eo: La naŭa kaj dudek

en: Twenty-five past nine
eo: Dudek kvin post la naŭa

en: Half past nine
eo: La naŭa kaj duono

en: Twenty-five to ten
eo: Dudek kvin ĝis dek

en: Twenty to ten
eo: Dudek ĝis dek

en: Quarter to ten
eo: Kvarono antaŭ la deka

en: Ten to ten
eo: Dek ĝis dek

en: Five to ten
eo: Kvin ĝis dek

en: Ten o’clock
eo: Deka horo

en: Five past ten
eo: Kvin post la deka

en: Ten past ten
eo: Dek post la deka

en: Quarter past ten
eo: La deka kaj kvarono

en: Twenty past ten
eo: Dudek post la deka

en: Twenty-five past ten
eo: Dudek kvin post la deka

en: Half past ten
eo: La deka kaj duono

en: Twenty-five to eleven
eo: Dudek kvin ĝis dek unu

en: Twenty to eleven
eo: Dudek ĝis dek unu

en: Quarter to eleven
eo: Kvarono antaŭ la dekunua

en: Ten to eleven
eo: Dek ĝis dek unu

en: Five to eleven
eo: Kvin ĝis dek unu

en: Eleven o’clock
eo: La dek-unua horo

en: Five past eleven
eo: Kvin post la dekunua

en: Ten past eleven
eo: Dek post la dekunua

en: Quarter past eleven
eo: Dek unu kaj kvarono

en: Twenty past eleven
eo: Dudek post la dekunua

en: Twenty-five past eleven
eo: Dudek kvin post la dekunua

en: Half past eleven
eo: La dekunua kaj duono

en: Twenty-five to twelve
eo: Dudek kvin ĝis dek du

en: Twenty to twelve
eo: Dudek ĝis dek du

en: Quarter to twelve
eo: Kvarono antaŭ la dekdua

en: Ten to twelve
eo: Dek ĝis dek du

en: Five to twelve
eo: Kvin ĝis dek du

en: Twelve o’clock
eo: La dekdua horo

en: Five past twelve
eo: Kvin post la dekdua

en: Ten past twelve
eo: Dek post la dekdu

en: Quarter past twelve
eo: La dekdua kaj kvarono

en: Twenty past twelve
eo: Dudek kaj dekdu

en: Twenty-five past twelve
eo: Dudek kvin post la dekdua

en: Half past twelve
eo: Duono post la dekdua

en: Twenty-five to one
eo: Dudek kvin kontraŭ unu

en: Twenty to one
eo: Dudek kontraŭ unu

en: Quarter to one
eo: Kvarono antaŭ la unua

en: Ten to one
eo: Dek kontraŭ unu

en: Five to one
eo: Kvin kontraŭ unu

en: Sleep
eo: Dormu

en: Breakfast
eo: Matenmanĝo

en: Second Breakfast
eo: Dua Matenmanĝo

en: Elevenses
eo: Dekunuoj

en: Lunch
eo: Tagmanĝo

en: Afternoon tea
eo: Posttagmeza teo

en: Dinner
eo: Vespermanĝo

en: Supper
eo: Vespermanĝo

en: Night
eo: Nokto

en: Early morning
eo: Frua mateno

en: Morning
eo: Matene

en: Almost noon
eo: Preskaŭ tagmezo

en: Noon
eo: Tagmezo

en: Afternoon
eo: Posttagmezo

en: Evening
eo: Vespero

en: Late evening
eo: Malfrua vespero

en: Start of week
eo: Komenco de semajno

en: Middle of week
eo: Mezo de semajno

en: End of week
eo: Fino de semajno

en: Weekend!
eo: Semajnfino!
