plasma_applet_timer - en to eo translation catalogue (23 entries)

[ctx: @action:button]
en: Pause Timer
eo: Paŭzi Tempigilon

[ctx: @action:button]
en: Start Timer
eo: Komencigi Tempigilon

[ctx: @title]
en: Predefined Timers
eo: Antaŭdifinitaj Tempigiloj

[ctx: @title:label]
en: Display:
eo: Montri:

[ctx: @option:check]
en: Show title:
eo: Montri titolon:

[ctx: @option:check]
en: Show remaining time
eo: Montri restantan tempon

[ctx: @option:check]
en: Show seconds
eo: Montri sekundojn

[ctx: @option:check]
en: Show timer toggle
eo: Montri tempigilan baskulilon

[ctx: @option:check]
en: Show progress bar
eo: Montri progresbreton

en: Scroll over digits to change time
eo: Rulumi super ciferoj por ŝanĝi tempon

en: Apply
eo: Apliki

en: Cancel
eo: Nuligi

en: Edit
eo: Redakti

en: Delete
eo: Forigi

en: %1 is running
eo: %1 estas rulanta

en: %1 not running
eo: %1 ne estas rulanta

en: Remaining time left: %1 second | Remaining time left: %1 seconds
eo[0]: Restanta tempo: %1 sekundo
eo[1]: Restanta tempo: %1 sekundoj

en: Use mouse wheel to change digits or choose from predefined timers in the context menu
eo: Uzu musradon por ŝanĝi ciferojn aŭ elektu el antaŭdifinitaj temporiziloj en la kunteksta menuo

en: Timer
eo: Tempigilo

en: Timer finished
eo: Tempigilo finiĝis

[ctx: @action]
en: &Start
eo: &Startigi

[ctx: @action]
en: S&top
eo: Hal&ti

[ctx: @action]
en: &Reset
eo: &Restarigi
