plasma_applet_binaryclock - en to es translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
es: Aspecto visual

en: Display:
es: Mostrar:

[ctx: @option:check]
en: Grid
es: Cuadrícula

[ctx: @option:check]
en: Inactive LEDs
es: LED inactivos

[ctx: @option:check]
en: Seconds
es: Segundos

[ctx: @option:check]
en: In BCD format (decimal)
es: En formato BCD (decimal)

en: Use custom color for:
es: Usar color personalizado para:

[ctx: @option:check]
en: Active LEDs
es: LED activos
