plasma_applet_binaryclock - en to et translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
et: Välimus

en: Display:
et: Näitamine:

[ctx: @option:check]
en: Grid
et: Alusvõrk

[ctx: @option:check]
en: Inactive LEDs
et: Mitteaktiivsed LED-id

[ctx: @option:check]
en: Seconds
et: Sekundid

[ctx: @option:check]
en: In BCD format (decimal)
et: Kahend-kümnendkoodis

en: Use custom color for:
et: Kohandatud värvi kasutamine:

[ctx: @option:check]
en: Active LEDs
et: Aktiivsed LED-id
