plasma_applet_comic - en to et translation catalogue (31 entries)

[ctx: @action comic strip]
en: &Next Tab with a New Strip
et: &Järgmine kaart uue koomiksiga

[ctx: @action]
en: Jump to &First Strip
et: &Hüppa esimesele koomiksile

[ctx: @action]
en: Jump to &Current Strip
et: Hü&ppa tänasele koomiksile

[ctx: @action]
en: Visit the Shop &Website
et: Külasta kodule&hekülge

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: &Actual Size
et: Te&gelik suurus

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: Store Current &Position
et: Ak&tiivse asukoha salvestamine

[ctx: an abbreviation for Number]
en: # %1
et: nr %1

[ctx: @title]
en: General
et: Üldine

[ctx: @title]
en: Appearance
et: Välimus

[ctx: @title]
en: Advanced
et: Muu

[ctx: @info:tooltip]
en: Visit the comic website
et: Külasta koomiksi kodulehekülge

[ctx: @label:spinbox]
en: Comic cache:
et: Koomiksipuhver:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit]
en: strip per comic | strips per comic
et[0]:  osa koomiksi kohta
et[1]:  osa koomiksi kohta

[ctx: @option:check]
en: Display error when downloading comic fails
et: Veateate näitamine koomiksi hankimise nurjumisel:

[ctx: Heading for showing various elements of a comic]
en: Show:
et: Näidatakse:

[ctx: @option:check]
en: Comic title
et: Koomiksi pealkiri

[ctx: @option:check]
en: Comic identifier
et: Koomiksi ID

[ctx: @option:check]
en: Comic author
et: Koomiksi autor

[ctx: @option:check]
en: Comic URL
et: Koomiksi URL

en: Show navigation buttons:
et: Liikumisnuppude näitamine:

[ctx: @option:check]
en: Always
et: Alati

[ctx: @option:check]
en: Only on hover
et: Ainult hiirekursori all

[ctx: @title:group]
en: Comics:
et: Koomiks:

[ctx: @option:check]
en: Middle-click on comic to display at original size
et: Hiire keskmise nupu klõps koomiksil näitab seda originaalsuuruses

[ctx: @label:spinbox]
en: Check for new plugins every:
et: Uute pluginate kontrollimine:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit]
en: day | days
et[0]:  päeva järel
et[1]:  päeva järel

[ctx: @label:spinbox]
en: Check for new comics every:
et: Uute koomiksite kontrollimine:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit (minutes)]
en: minute | minutes
et[0]:  minuti järel
et[1]:  minuti järel

[ctx: @title:window]
en: Go to Strip
et: Koomiksile liikumine

[ctx: @label:spinbox]
en: &Strip number:
et: Koomik&si number:

[ctx: @label:textbox]
en: Strip identifier:
et: Koomiksi ID:
