plasma_applet_fifteenPuzzle - en to et translation catalogue (14 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
et: Välimus

[ctx: @label:spinbox]
en: Grid size:
et: Ruudustiku suurus:

en: Background:
et: Taust:

en: Color:
et: Värv:

en: Image:
et: Pilt:

[ctx: @title:window]
en: Choose an Image
et: Pildi valimine

en: Image Files (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.svg *.svgz)
et: Pildifailid (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.svg *.svgz)

en: Tiles:
et: Tükid:

en: Colored numbers:
et: Värviga arvud:

[ctx: The time since the puzzle started, in minutes and seconds]
en: Time: %1
et: Aeg: %1

[ctx: @action:button]
en: Shuffle
et: Sega

[ctx: @info]
en: Solved! Try again.
et: Lahendatud! Proovi uuesti.

en: Fifteen Puzzle
et: Viieteistkümnemäng

en: Solve by arranging in order
et: Tükkide kordaseadmine
