plasma_applet_fuzzy_clock - en to et translation catalogue (170 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
et: Välimus

[ctx: @option:check]
en: Bold text
et: Rasvane tekst

[ctx: @option:check]
en: Italic text
et: Kaldkirjas tekst

[ctx: @title:group]
en: Fuzzyness:
et: Segasus:

[ctx: @item:inrange]
en: Accurate
et: Täpne

[ctx: @item:inrange]
en: Fuzzy
et: Segane

en: One o’clock
et: Täpselt üks

en: Five past one
et: Viis minutit üks läbi

en: Ten past one
et: Kümme minutit üks läbi

en: Quarter past one
et: Veerand kaks

en: Twenty past one
et: Kakskümmend minutit üks läbi

en: Twenty-five past one
et: Kakskümmend viis minutit üks läbi

en: Half past one
et: Pool kaks

en: Twenty-five to two
et: Kahekümne viie minuti pärast kaks

en: Twenty to two
et: Kahekümne minuti pärast kaks

en: Quarter to two
et: Kolmveerand kaks

en: Ten to two
et: Kümne minuti pärast kaks

en: Five to two
et: Viie minuti pärast kaks

en: Two o’clock
et: Täpselt kaks

en: Five past two
et: Viis minutit kaks läbi

en: Ten past two
et: Kümme minutit kaks läbi

en: Quarter past two
et: Veerand kolm

en: Twenty past two
et: Kakskümmend minutit kaks läbi

en: Twenty-five past two
et: Kakskümmend viis minutit kaks läbi

en: Half past two
et: Pool kolm

en: Twenty-five to three
et: Kahekümne viie minuti pärast kolm

en: Twenty to three
et: Kahekümne minuti pärast kolm

en: Quarter to three
et: Kolmveerand kom

en: Ten to three
et: Kümne minuti pärast kolm

en: Five to three
et: Viie minuti pärast kolm

en: Three o’clock
et: Täpselt kolm

en: Five past three
et: Viis minutit kolm läbi

en: Ten past three
et: Kümme minutit kolm läbi

en: Quarter past three
et: Veerand neli

en: Twenty past three
et: Kakskümmend minutit kolm läbi

en: Twenty-five past three
et: Kakskümmend viis minutit kolm läbi

en: Half past three
et: Pool neli

en: Twenty-five to four
et: Kahekümne viie minuti pärast neli

en: Twenty to four
et: Kahekümne minuti pärast neli

en: Quarter to four
et: Kolmveerand neli

en: Ten to four
et: Kümne minuti pärast neli

en: Five to four
et: Viie minuti pärast neli

en: Four o’clock
et: Täpselt neli

en: Five past four
et: Viis minutit neli läbi

en: Ten past four
et: Kümme minutit neli läbi

en: Quarter past four
et: Veerand viis

en: Twenty past four
et: Kakskümmend minutit neli läbi

en: Twenty-five past four
et: Kakskümmend viis minutit neli läbi

en: Half past four
et: Pool viis

en: Twenty-five to five
et: Kahekümne viie minuti pärast viis

en: Twenty to five
et: Kahekümne minuti pärast viis

en: Quarter to five
et: Kolmveerand viis

en: Ten to five
et: Kümne minuti pärast viis

en: Five to five
et: Viie minuti pärast viis

en: Five o’clock
et: Täpselt viis

en: Five past five
et: Viis minutit viis läbi

en: Ten past five
et: Kümme minutit viis läbi

en: Quarter past five
et: Veerand kuus

en: Twenty past five
et: Kakskümmend minutit viis läbi

en: Twenty-five past five
et: Kakskümmend viis minutit viis läbi

en: Half past five
et: Pool kuus

en: Twenty-five to six
et: Kahekümne viie minuti pärast kuus

en: Twenty to six
et: Kahekümne minuti pärast kuus

en: Quarter to six
et: Kolmveerand kuus

en: Ten to six
et: Kümne minuti pärast kuus

en: Five to six
et: Viie minuti pärast kuus

en: Six o’clock
et: Täpselt kuus

en: Five past six
et: Viis minutit kuus läbi

en: Ten past six
et: Kümme minutit kuus läbi

en: Quarter past six
et: Veerand seitse

en: Twenty past six
et: Kakskümmend minutit kuus läbi

en: Twenty-five past six
et: Kakskümmend viis minutit kuus läbi

en: Half past six
et: Pool seitse

en: Twenty-five to seven
et: Kahekümne viie minuti pärast seitse

en: Twenty to seven
et: Kahekümne minuti pärast seitse

en: Quarter to seven
et: Kolmveerand seitse

en: Ten to seven
et: Kümne minuti pärast seitse

en: Five to seven
et: Viie minuti pärast seitse

en: Seven o’clock
et: Täpselt seitse

en: Five past seven
et: Viis minutit seitse läbi

en: Ten past seven
et: Kümme minutit seitse läbi

en: Quarter past seven
et: Veerand kaheksa

en: Twenty past seven
et: Kakskümmend minutit seitse läbi

en: Twenty-five past seven
et: Kakskümmend viis minutit seitse läbi

en: Half past seven
et: Pool kaheksa

en: Twenty-five to eight
et: Kahekümne viie minuti pärast kaheksa

en: Twenty to eight
et: Kahekümne minuti pärast kaheksa

en: Quarter to eight
et: Kolmveerand kaheksa

en: Ten to eight
et: Kümne minuti pärast kaheksa

en: Five to eight
et: Viie minuti pärast kaheksa

en: Eight o’clock
et: Täpselt kaheksa

en: Five past eight
et: Viis minutit kaheksa läbi

en: Ten past eight
et: Kümme minutit kaheksa läbi

en: Quarter past eight
et: Veerand üheksa

en: Twenty past eight
et: Kakskümmend minutit kaheksa läbi

en: Twenty-five past eight
et: Kakskümmend viis minutit kaheksa läbi

en: Half past eight
et: Pool üheksa

en: Twenty-five to nine
et: Kahekümne viie minuti pärast üheksa

en: Twenty to nine
et: Kahekümne minuti pärast üheksa

en: Quarter to nine
et: Kolmveerand üheksa

en: Ten to nine
et: Kümne minuti pärast üheksa

en: Five to nine
et: Viie minuti pärast üheksa

en: Nine o’clock
et: Täpselt üheksa

en: Five past nine
et: Viis minutit üheksa läbi

en: Ten past nine
et: Kümme minutit üheksa läbi

en: Quarter past nine
et: Veerand kümme

en: Twenty past nine
et: Kakskümmend minutit üheksa läbi

en: Twenty-five past nine
et: Kakskümmend viis minutit üheksa läbi

en: Half past nine
et: Pool kümme

en: Twenty-five to ten
et: Kahekümne viie minuti pärast kümme

en: Twenty to ten
et: Kahekümne minuti pärast kümme

en: Quarter to ten
et: Kolmveerand kümme

en: Ten to ten
et: Kümne minuti pärast kümme

en: Five to ten
et: Viie minuti pärast kümme

en: Ten o’clock
et: Täpselt kümme

en: Five past ten
et: Viis minutit kümme läbi

en: Ten past ten
et: Kümme minutit kümme läbi

en: Quarter past ten
et: Veerand üksteist

en: Twenty past ten
et: Kakskümmend minutit kümme läbi

en: Twenty-five past ten
et: Kakskümmend viis minutit kümme läbi

en: Half past ten
et: Pool üksteist

en: Twenty-five to eleven
et: Kahekümne viie minuti pärast üksteist

en: Twenty to eleven
et: Kahekümne minuti pärast üksteist

en: Quarter to eleven
et: Kolmveerand üksteist

en: Ten to eleven
et: Kümne minuti pärast üksteist

en: Five to eleven
et: Viie minuti pärast üksteist

en: Eleven o’clock
et: Täpselt üksteist

en: Five past eleven
et: Viis minutit üksteist läbi

en: Ten past eleven
et: Kümme minutit üksteist läbi

en: Quarter past eleven
et: Veerand kaksteist

en: Twenty past eleven
et: Kakskümmend minutit üksteist läbi

en: Twenty-five past eleven
et: Kakskümmend viis minutit üksteist läbi

en: Half past eleven
et: Pool kaksteist

en: Twenty-five to twelve
et: Kahekümne viie minuti pärast kaksteist

en: Twenty to twelve
et: Kahekümne minuti pärast kaksteist

en: Quarter to twelve
et: Kolmveerand kaksteist

en: Ten to twelve
et: Kümne minuti pärast kaksteist

en: Five to twelve
et: Viie minuti pärast kaksteist

en: Twelve o’clock
et: Täpselt kaksteist

en: Five past twelve
et: Viis minutit kaksteist läbi

en: Ten past twelve
et: Kümme minutit kaksteist läbi

en: Quarter past twelve
et: Veerand üks

en: Twenty past twelve
et: Kakskümmend minutit kaksteist läbi

en: Twenty-five past twelve
et: Kakskümmend viis minutit kaksteist läbi

en: Half past twelve
et: Pool üks

en: Twenty-five to one
et: Kahekümne viie minuti pärast üks

en: Twenty to one
et: Kahekümne minuti pärast üks

en: Quarter to one
et: Kolmveerand üks

en: Ten to one
et: Kümne minuti pärast üks

en: Five to one
et: Viie minuti pärast üks

en: Sleep
et: Uni

en: Breakfast
et: Hommikusöök

en: Second Breakfast
et: Teine hommikusöök

en: Elevenses
et: Linnupete

en: Lunch
et: Lõuna

en: Afternoon tea
et: Pärastlõunatee

en: Dinner
et: Õhtusöök

en: Supper
et: Teine õhtusöök

en: Night
et: Öö

en: Early morning
et: Varahommik

en: Morning
et: Hommik

en: Almost noon
et: Ennelõuna

en: Noon
et: Lõuna

en: Afternoon
et: Pärastlõuna

en: Evening
et: Õhtu

en: Late evening
et: Hilisõhtu

en: Start of week
et: Nädala algus

en: Middle of week
et: Kesknädal

en: End of week
et: Nädala lõpp

en: Weekend!
et: Nädalavahetus!
