kdeplasma-addons - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Night Color Control
et: Öörežiimi juhtimine

en: Night Color is inhibited
et: Öörežiim on keelatud

en: Night Color is unavailable
et: Öörežiim pole saadaval

en: Night Color is not running
et: Öörežiim ei tööta

en: Night Color is active (%1K)
et: Öörežiim on sisse lülitatud (%1K)
