plasma_applet_timer - en to et translation catalogue (18 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
et: Välimus

[ctx: @title]
en: Advanced
et: Muu

[ctx: @title:label]
en: After timer completes:
et: Kui taimer lõpetab:

[ctx: @option:check]
en: Execute command:
et: Käsu käivitamine:

[ctx: @title:label]
en: Display:
et: Näitamine:

[ctx: @option:check]
en: Show title:
et: Pealkirja näitamine:

[ctx: @option:check]
en: Show seconds
et: Sekundite näitamine

[ctx: @title:label]
en: Notifications:
et: Märguanded:

[ctx: @option:check]
en: Show notification text:
et: Märguande teksti näitamine:

en: %1 is running
et: %1 töötab

en: %1 not running
et: %1 ei tööta

en: Remaining time left: %1 second | Remaining time left: %1 seconds
et[0]: Aega jäänud: %1 sekund
et[1]: Aega jäänud: %1 sekundit

en: Use mouse wheel to change digits or choose from predefined timers in the context menu
et: Kasuta hiireratast arvu muutmiseks või vali valmistaimer kontekstimenüüst

en: Timer
et: Taimer

en: Timer finished
et: Taimer lõpetas

[ctx: @action]
en: &Start
et: &Käivita

[ctx: @action]
en: S&top
et: &Peata

[ctx: @action]
en: &Reset
et: Lä&htesta
