plasma_applet_weather - en to et translation catalogue (41 entries)

[ctx: wind direction]
en: VR
et: Muutlik

[ctx: wind speed]
en: Calm
et: Nõrk

[ctx: @title]
en: Weather Station
et: Ilmajaam

[ctx: @title]
en: Appearance
et: Välimus

[ctx: @title]
en: Units
et: Ühikud

[ctx: @title:group]
en: Compact Mode
et: Kompaktne režiim

[ctx: @label]
en: Show in tooltip:
et: Kohtspikris näidatakse:

[ctx: @option:check]
en: Temperature
et: Temperatuur

[ctx: @option:check Show in tooltip: wind]
en: Wind
et: Tuul

[ctx: @option:check Show in tooltip: pressure]
en: Pressure
et: Õhurõhk

[ctx: @option:check Show in tooltip: humidity]
en: Humidity
et: Niiskus

[ctx: @label:listbox]
en: Temperature:
et: Temperatuur:

[ctx: @label:listbox]
en: Pressure:
et: Õhurõhk:

[ctx: @label:listbox]
en: Wind speed:
et: Tuulekiirus:

[ctx: @label:listbox]
en: Visibility:
et: Nähtavus:

[ctx: @label:spinbox]
en: Update every:
et: Uuendamise intervall:

en: %1 minute | %1 minutes
et[0]: %1 min
et[1]: %1 min

[ctx: @label]
en: Location:
et: Asukoht:

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter location
et: Asukoha sisestamine

[ctx: @info]
en: No weather stations found for '%1'
et: "%1" puhul ei leitud ühtegi ilmajaama

en: Weather information retrieval for %1 timed out.
et: Ilmateate hankimine %1 kohta ületas ajapiirangu.

[ctx: pressure tendency]
en: Rising
et: Tõusev

[ctx: pressure tendency]
en: Falling
et: Langev

[ctx: pressure tendency]
en: Steady
et: Ühtlane

[ctx: Wind condition]
en: Calm
et: Jahe

[ctx: Forecast period timeframe]
en: 1 Day | %1 Days
et[0]: 1 päev
et[1]: %1 päeva

[ctx: @label]
en: Windchill:
et: Tuulejahutus:

[ctx: @label]
en: Humidex:
et: Niiskusindeks:

[ctx: @label ground temperature]
en: Dewpoint:
et: Kastepunkt:

[ctx: @label]
en: Pressure:
et: Õhurõhk:

[ctx: @label pressure tendency, rising/falling/steady]
en: Pressure Tendency:
et: Õhurõhu suund:

[ctx: @label]
en: Visibility:
et: Nähtavus:

[ctx: @label]
en: Humidity:
et: Niiskus:

[ctx: @label]
en: Wind Gust:
et: Tuule kiirus hooti:

en: Humidity: %1
et: Niiskus: %1

[ctx: @title:column weather warnings]
en: Warnings Issued
et: Hoiatused

[ctx: @title:column weather watches]
en: Watches Issued
et: Tähelepanu juhtimised

[ctx: @title:tab]
en: Details
et: Üksikasjad

[ctx: @title:tab]
en: Notices
et: Märkused

en: Cannot find '%1' using %2.
et: '%1' leidmine %2 abil nurjus.

en: Connection to %1 weather server timed out.
et: Ühendumine %1 ilmaserveriga ületas ajapiirangu.
