kdeplasma-addons - en to et translation catalogue (32 entries)

[ctx: @label:listbox]
en: Provider:
et: Pakkuja:

[ctx: @label:listbox]
en: Category:
et: Kategooria:

[ctx: @item:inlistbox]
en: All
et: Kõik

[ctx: @item:inlistbox]
en: Background
et: Taust

[ctx: @item:inlistbox]
en: Lock Screen
et: Ekraani lukustamine

[ctx: @item:inlistbox]
en: Nature
et: Loodus

[ctx: @item:inlistbox]
en: Black
et: Must

[ctx: @item:inlistbox]
en: Flower
et: Lill

[ctx: @item:inlistbox]
en: Funny
et: Lõbus

[ctx: @item:inlistbox]
en: Cute
et: Kena

[ctx: @item:inlistbox]
en: Cool
et: Lahe

[ctx: @item:inlistbox]
en: Fall
et: Sügis

[ctx: @item:inlistbox]
en: Love
et: Armastus

[ctx: @item:inlistbox]
en: Design
et: Disain

[ctx: @item:inlistbox]
en: Christmas
et: Jõulud

[ctx: @item:inlistbox]
en: Travel
et: Reis

[ctx: @item:inlistbox]
en: Beach
et: Rand

[ctx: @item:inlistbox]
en: Car
et: Auto

[ctx: @item:inlistbox]
en: Sports
et: Sport

[ctx: @item:inlistbox]
en: Animal
et: Loomad

[ctx: @item:inlistbox]
en: People
et: Inimesed

[ctx: @item:inlistbox]
en: Music
et: Muusika

[ctx: @item:inlistbox]
en: Summer
et: Suvi

[ctx: @item:inlistbox]
en: Galaxy
et: Galaktika

[ctx: @label:listbox]
en: Positioning:
et: Asetus:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled and Cropped
et: Skaleeritud ja kärbitud

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled
et: Skaleeritud

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled, Keep Proportions
et: Skaleeritud, proportsioonid säilitatud

[ctx: @item:inlistbox]
en: Centered
et: Keskjoondatud

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tiled
et: Paanidena

[ctx: @label:chooser]
en: Background color:
et: Taustavärv:

[ctx: @title:window]
en: Select Background Color
et: Taustavärvi valimine
