krunner_spellcheckrunner - en to et translation catalogue (7 entries)

en: spell
et: õigekiri

en: Checks the spelling of :q:.
et: :q: õigekirja kontrollimine.

[ctx: Term is spelled correctly]
en: Correct
et: Õige

en: Suggested term
et: Pakutav sõna

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Spell Check Settings
et: Õigekirja kontrolli seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_requireTriggerWord)
en: &Require trigger word
et: Käi&vitussõna nõudmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Trigger word:
et: Käivi&tussõna:
