kdeplasma-addons - en to eu translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
eu: Itxura

en: Display:
eu: Bistaratzea:

[ctx: @option:check]
en: Grid
eu: Sareta

[ctx: @option:check]
en: Inactive LEDs
eu: LED ez-aktiboak

[ctx: @option:check]
en: Seconds
eu: segundoak

[ctx: @option:check]
en: In BCD format (decimal)
eu: BCD formatuan (hamartarra)

en: Use custom color for:
eu: Erabili norberak finkatutako koloreak honekin:

[ctx: @option:check]
en: Active LEDs
eu: LED aktiboak
