kdeplasma-addons - en to eu translation catalogue (17 entries)

[ctx: @title]
en: General
eu: Orokorra

[ctx: @info:tooltip]
en: Pick color
eu: Hautatu kolore bat

[ctx: @info:usagetip]
en: Drag a color code here to save it<nl/>Drag an image file here to get its average color
eu: Arrastatu kolore-kode bat horra hura gordetzeko<nl/>Arrastatu irudi-fitxategi bat horra bere batezbesteko kolorea lortzeko

[ctx: @label:listbox]
en: Default color format:
eu: Lehenetsitako kolore formatua:

[ctx: @option:check]
en: Automatically copy color to clipboard
eu: Automatikoki kopiatu kolorea arbelera

[ctx: @label]
en: When pressing the keyboard shortcut:
eu: Teklatuko lasterbidea sakatzean:

[ctx: @option:radio]
en: Pick a color
eu: Hautatu kolore bat

[ctx: @option:radio]
en: Show history
eu: Erakutsi historia

[ctx: @label]
en: Preview count:
eu: Aurreikuspegi kopurua:

[ctx: @action]
en: Open Color Dialog
eu: Ireki kolore elkarrizketa-koadroa

[ctx: @action]
en: Clear History
eu: Garbitu historia

[ctx: @action]
en: View History
eu: Ikusi historia

[ctx: @title:menu]
en: Copy to Clipboard
eu: Kopiatu arbelera

[ctx: @info:usagetip]
en: No colors
eu: Kolorerik ez

[ctx: @action:button]
en: Pick Color
eu: Hautatu kolore bat

[ctx: @info:progress just copied a color to clipboard]
en: Copied!
eu: Kopiatuta!

[ctx: @action:button]
en: Delete
eu: Ezabatu
