kdeplasma-addons - en to eu translation catalogue (36 entries)

[ctx: @action comic strip]
en: &Next Tab with a New Strip
eu: Zerrenda berria duen &Hurrengo fitxa

[ctx: @action]
en: Jump to &First Strip
eu: Jauzi &lehenbiziko zerrendara

[ctx: @action]
en: Jump to &Current Strip
eu: Jauzi &uneko zerrendara

[ctx: @action]
en: Jump to Strip…
eu: Jauzi ... zerrendara

[ctx: @action]
en: Visit the Website
eu: Bisitatu webgunea

[ctx: @action:inmenu %1 is the name of a web browser]
en: View in %1
eu: Ikusi %1(e)an

[ctx: @action]
en: Visit the Shop &Website
eu: Bisitatu dendaren &webgunea

[ctx: @action]
en: &Save Comic As…
eu: &Gorde komikia honela...

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: &Actual Size
eu: &Uneko neurria

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: Store Current &Position
eu: Gorde uneko &kokapena

[ctx: @title]
en: General
eu: Orokorra

[ctx: @title]
en: Appearance
eu: Itxura

[ctx: @title]
en: Advanced
eu: Aurreratua

[ctx: @info:tooltip]
en: Jump to strip…
eu: Jauzi ... zerrendara

[ctx: @info:tooltip]
en: Visit the comic website
eu: Bisitatu komikiaren webgunea

[ctx: @label:spinbox]
en: Comic cache:
eu: Komiki-cachea:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit]
en: strip per comic | strips per comic
eu[0]:  zerrenda komikiko
eu[1]:  zerrenda komikiko

[ctx: @option:check]
en: Display error when downloading comic fails
eu: Azaldu errorea komiki eskuratzeak huts egiten duenean

[ctx: Heading for showing various elements of a comic]
en: Show:
eu: Erakutsi:

[ctx: @option:check]
en: Comic title
eu: Komikiaren titulua

[ctx: @option:check]
en: Comic identifier
eu: Komikiaren identifikatzailea

[ctx: @option:check]
en: Comic author
eu: Komikiaren egilea

[ctx: @option:check]
en: Comic URL
eu: Komikiaren URLa

en: Show navigation buttons:
eu: Erakutsi nabigatzeko botoiak:

[ctx: @option:check]
en: Always
eu: Beti

[ctx: @option:check]
en: Only on hover
eu: Soilik gainetik igarotzean

[ctx: @title:group]
en: Comics:
eu: Komikiak:

[ctx: @action:button]
en: Get New Comics…
eu: Lortu komiki berriak...

[ctx: @option:check]
en: Middle-click on comic to display at original size
eu: Erdiko-klik komikian jatorrizko neurrian azaltzeko

[ctx: @label:spinbox]
en: Check for new plugins every:
eu: Egiaztatu plugin berri bila hainbestero:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit]
en: day | days
eu[0]: egun
eu[1]: egun

[ctx: @label:spinbox]
en: Check for new comics every:
eu: Ikuskatu komiki-zerrenda berri bila:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit (minutes)]
en: minute | minutes
eu[0]: minutu
eu[1]: minutu

[ctx: @title:window]
en: Go to Strip
eu: Joan zerrendara

[ctx: @label:spinbox]
en: &Strip number:
eu: &Zerrendaren zenbakia:

[ctx: @label:textbox]
en: Strip identifier:
eu: Zerrendaren identifikatzailea:
