kdeplasma-addons - en to eu translation catalogue (11 entries)

[ctx: @info:status]
en: No quota restrictions found
eu: Ez da kuota murrizketarik aurkitu.

[ctx: @info:status]
en: Quota tool not found
eu: Kuota tresna ez da aurkitu

[ctx: @info:usagetip]
en: Please install 'quota'
eu: Mesedez, instalatu 'quota'

en: Disk Quota
eu: Disko kuota

en: Please install 'quota'
eu: Instalatu 'quota'

en: Running quota failed
eu: quota exekutatzea huts egin du

[ctx: usage of quota, e.g.: '/home/bla: 38% used']
en: %1: %2% used
eu: %1: %2% erabilita

[ctx: e.g.: 12 GiB of 20 GiB]
en: %1 of %2
eu: %1 / %2

[ctx: e.g.: 8 GiB free]
en: %1 free
eu: %1 erabili gabe

[ctx: example: Quota: 83% used]
en: Quota: %1% used
eu: Kuota: %%1 erabilita

en: No quota restrictions found.
eu: Ez da kuota murrizketarik aurkitu.
