kdeplasma-addons - en to eu translation catalogue (16 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
eu: Itxura

[ctx: @label:spinbox]
en: Grid size:
eu: Saretaren neurria:

en: Background:
eu: Atzekoaldea:

en: Color:
eu: Kolorea:

en: Image:
eu: Irudia:

[ctx: @info:placeholder]
en: Path to custom image…
eu: Norberak finkatutako irudirako bide-izena...

[ctx: @info:tooltip]
en: Choose image…
eu: Hautatu irudia...

[ctx: @title:window]
en: Choose an Image
eu: Aukeratu irudi bat

en: Image Files (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.svg *.svgz)
eu: Irudi fitxategiak (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.svg *.svgz)

en: Tiles:
eu: Fitxak:

en: Colored numbers:
eu: Koloredun zenbakiak:

[ctx: The time since the puzzle started, in minutes and seconds]
en: Time: %1
eu: Denbora: %1

[ctx: @action:button]
en: Shuffle
eu: Nahastu

[ctx: @info]
en: Solved! Try again.
eu: Ebatzita! Berriz saiatu.

en: Fifteen Puzzle
eu: Hamabosteko buruhaustekoa

en: Solve by arranging in order
eu: Ebatzi ordenatuz
