kdeplasma-addons - en to eu translation catalogue (31 entries)

[ctx: @title]
en: General
eu: Orokorra

[ctx: @title]
en: Paths
eu: Bide-izenak

en: Change picture every:
eu: Aldatu irudia hainbestero:

en: Hours
eu: Ordu

en: Minutes
eu: Minutu

en: Seconds
eu: segundo

[ctx: @label:listbox]
en: Image fill mode:
eu: Irudiaren betetze modua:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Stretch
eu: Luzatu

[ctx: @info]
en: The image is scaled to fit the frame
eu: Irudia eskalatzen da markoan egokitzeko

[ctx: @item:inlistbox]
en: Preserve aspect fit
eu: Mantendu itxura egokitua

[ctx: @info]
en: The image is scaled uniformly to fit without cropping
eu: Irudia uniformeki eskalatzen da moztu gabe egokitu dadin

[ctx: @item:inlistbox]
en: Preserve aspect crop
eu: Mantendu itxura moztua

[ctx: @info]
en: The image is scaled uniformly to fill, cropping if necessary
eu: Irudia uniformeki eskalatzen da egokitzeko, moztuz beharrezkoa denean

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tile
eu: Lauzatu

[ctx: @info]
en: The image is duplicated horizontally and vertically
eu: Irudia horizontalki eta bertikalki bikoizten da

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tile vertically
eu: Lauzatu bertikalki

[ctx: @info]
en: The image is stretched horizontally and tiled vertically
eu: Irudia horizontalki luzatzen da eta bertikalki lauzatu

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tile horizontally
eu: Lauzatu horizontala

[ctx: @info]
en: The image is stretched vertically and tiled horizontally
eu: Irudia bertikalki luzatzen da eta horizontalki lauzatu

[ctx: @item:inlistbox]
en: Pad
eu: Jatorrizkoa

[ctx: @info]
en: The image is not transformed
eu: Irudia ez da eraldatzen

[ctx: @label:checkbox]
en: General:
eu: Orokorra:

[ctx: @option:check]
en: Randomize order
eu: Ausazko hurrenkera

[ctx: @option:check]
en: Pause slideshow when cursor is over image
eu: Eten diapositiba emanaldia kurtsorea irudi gainean dagoenean

[ctx: @option:check]
en: Click on image to open in external application
eu: Egin klik irudian kanpoko aplikazioan irekitzeko

[ctx: @title:window]
en: Choose Files
eu: Hautatu fitxategiak

[ctx: @title:window]
en: Choose a Folder
eu: Hautatu karpeta bat

en: Remove path
eu: Ken du bide-izena

[ctx: @action:button]
en: Add Folder…
eu: Gehitu karpeta...

[ctx: @action:button]
en: Add Files…
eu: Gehitu fitxategiak...

[ctx: @action:button]
en: Configure…
eu: Konfiguratu...
