kdeplasma-addons - en to eu translation catalogue (39 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
eu: Itxura

en: Text font size:
eu: Testuaren letra-tipo neurria:

en: Background color
eu: Atzeko planoaren kolorea

en: A white sticky note
eu: Ohar itsaskor zuri bat

en: A black sticky note
eu: Ohar itsaskor beltz bat

en: A red sticky note
eu: Ohar itsaskor gorri bat

en: An orange sticky note
eu: Ohar itsaskor laranja bat

en: A yellow sticky note
eu: Ohar itsaskor hori bat

en: A green sticky note
eu: Ohar itsaskor berde bat

en: A blue sticky note
eu: Ohar itsaskor urdin bat

en: A pink sticky note
eu: Ohar itsaskor arrosa bat

en: A translucent sticky note
eu: Ohar itsaskor zeharrargitsu bat

en: A translucent sticky note with light text
eu: Ohar itsaskor zeharrargitsu bat testu argiarekin

en: Undo
eu: Desegin

en: Redo
eu: Berregin

en: Cut
eu: Ebaki

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Paste
eu: Itsatsi

en: Paste with Full Formatting
eu: Itsatsi formatu osoarekin

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Formatting
eu: Kendu formatua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Clear
eu: Garbitu

en: Select All
eu: Hautatu dena

[ctx: @info:tooltip]
en: Bold
eu: Lodia

[ctx: @info:tooltip]
en: Italic
eu: Etzana

[ctx: @info:tooltip]
en: Underline
eu: Azpimarra

[ctx: @info:tooltip]
en: Strikethrough
eu: Marratua

en: Discard this note?
eu: Ohar hau bota?

en: Are you sure you want to discard this note?
eu: Ziur zaude ohar hau bota nahi duzula?

[ctx: @item:inmenu]
en: White
eu: Zuria

[ctx: @item:inmenu]
en: Black
eu: Beltza

[ctx: @item:inmenu]
en: Red
eu: Gorria

[ctx: @item:inmenu]
en: Orange
eu: Laranja

[ctx: @item:inmenu]
en: Yellow
eu: Horia

[ctx: @item:inmenu]
en: Green
eu: Berdea

[ctx: @item:inmenu]
en: Blue
eu: Urdina

[ctx: @item:inmenu]
en: Pink
eu: Arrosa

[ctx: @item:inmenu]
en: Translucent
eu: Zeharrargitsua

[ctx: @item:inmenu]
en: Translucent Light
eu: Zeharrargitsua argia
