kdeplasma-addons - en to eu translation catalogue (18 entries)

[ctx: @title]
en: General
eu: Orokorra

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum columns:
eu: Gehienezko zutabe kopurua:

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum rows:
eu: Gehienezko errenkada kopurua:

[ctx: @title:group]
en: Appearance:
eu: Itxura:

[ctx: @option:check]
en: Show launcher names
eu: Erakutsi abiarazleen izenak

[ctx: @option:check]
en: Enable popup
eu: Gaitu gainerakorrak

[ctx: @title:group]
en: Title:
eu: Titulua:

[ctx: @option:check]
en: Show:
eu: Erakutsi:

[ctx: @info:placeholder]
en: Custom title
eu: Norberak finkatutako titulua

en: Launch %1
eu: Abiarazi %1

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Launcher…
eu: Gehitu abiarazlea...

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit Launcher…
eu: Editatu abiarazlea...

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Launcher
eu: Kendu abiarazlea

en: Quicklaunch
eu: Abiarazte azkarra

[ctx: @info]
en: Add launchers by Drag and Drop or by using the context menu.
eu: Gehitu abiarazleak arrastatu eta jareginez edo testuinguru menua erabiliz.

en: Hide icons
eu: Ezkutatu ikonoak

en: Show hidden icons
eu: Erakutsi ezkutuko ikonoak

[ctx: @action]
en: Add Launcher…
eu: Gehitu abiarazlea...
