kdeplasma-addons - en to eu translation catalogue (16 entries)

[ctx: @title]
en: General
eu: Orokorra

[ctx: @action]
en: Paste
eu: Itsatsi

en: Share
eu: Partekatu

en: Drop text or an image onto me to upload it to an online service.
eu: Jaregin testua edo irudi bat nire gainean lerroko zerbitzu batera igotzeko.

en: Upload %1 to an online service
eu: Igo %1 lerroko zerbitzu batera

en: Sending…
eu: Bidaltzen...

en: Please wait
eu: Itxaron

en: Successfully uploaded
eu: Ondo igo da

en: Error during upload.
eu: Errorea igo bitartean.

en: Please, try again.
eu: Saiatu berriz.

[ctx: @label:spinbox]
en: History size:
eu: Historiaren neurria:

[ctx: @option:check]
en: Copy automatically:
eu: Kopiatu automatikoki:

en: Shares for '%1'
eu: Honen partekatzeak: '%1'

en: The URL was just shared
eu: URLa oraintxe partekatu da

[ctx: @option:check]
en: Don't show this dialog, copy automatically.
eu: Ez erakutsi elkarrizketa-koadro hau, kopiatu automatikoki.

[ctx: @action:button]
en: Close
eu: Itxi
