kdeplasma-addons - en to eu translation catalogue (31 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
eu: Itxura

[ctx: @title]
en: Predefined Timers
eu: Aurrez definitutako tenporizadoreak

[ctx: @title]
en: Advanced
eu: Aurreratua

[ctx: @action:button]
en: Pause Timer
eu: Eten tenporizadorea

[ctx: @action:button]
en: Start Timer
eu: Abiatu tenporizadorea

[ctx: @title:label]
en: After timer completes:
eu: Tenporizadorea bete ondoren:

[ctx: @option:check]
en: Execute command:
eu: Exekutatu komandoa:

[ctx: @title:label]
en: Display:
eu: Bistaratu:

[ctx: @option:check]
en: Show title:
eu: Erakutsi titulua:

[ctx: @option:check]
en: Show remaining time
eu: Erakutsi gelditzen den denbora

[ctx: @option:check]
en: Show seconds
eu: Erakutsi segundoak

[ctx: @option:check]
en: Show timer toggle
eu: Erakutsi tenporizadorearen kommutagailua

[ctx: @option:check]
en: Show progress bar
eu: Erakutsi aurrerapen-barra

[ctx: @title:label]
en: Notifications:
eu: Jakinarazpenak:

[ctx: @option:check]
en: Show notification text:
eu: Erakutsi jakinarazpen testua:

en: If you add predefined timers here, they will appear in plasmoid context menu.
eu: Hemen aurrez definitutako tenporizadoreak gehitzen badituzu, plasmoideren testuinguru menuan agertuko dira.

en: Add
eu: Gehitu

en: Scroll over digits to change time
eu: Mugitu digituen gainean denbora aldatzeko

en: Apply
eu: Ezarri

en: Cancel
eu: Utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: %1 is running
eu: %1 martxan dago

en: %1 not running
eu: %1 ez dago martxan

en: Remaining time left: %1 second | Remaining time left: %1 seconds
eu[0]: Geratzen den denbora: segundo %1
eu[1]: Geratzen den denbora: %1 segundo

en: Use mouse wheel to change digits or choose from predefined timers in the context menu
eu: Erabili saguaren gurpila digituak aldatzeko edo hautatu aurrez zehaztutako tenporizadoreak testuinguru-menuan

en: Timer
eu: Tenporizadorea

en: Timer finished
eu: Tenporizadoreak amaitu du

[ctx: @action]
en: &Start
eu: Ha&si

[ctx: @action]
en: S&top
eu: Geldi&tu

[ctx: @action]
en: &Reset
eu: Be&rrezarri
