kdeplasma-addons - en to eu translation catalogue (18 entries)

[ctx: @title]
en: General
eu: Orokorra

[ctx: @title:label]
en: Username style:
eu: Erabiltzaile-izenaren estiloa:

[ctx: @option:radio]
en: Full name (if available)
eu: Izen osoa (erabilgarri badago)

[ctx: @option:radio]
en: Login username
eu: Saio-hasteko erabiltzaile-izena

[ctx: @title:label]
en: Show:
eu: Erakutsi:

[ctx: @option:radio]
en: Name
eu: Izena

[ctx: @option:radio]
en: User picture
eu: Erabiltzailearen irudia

[ctx: @option:radio]
en: Name and user picture
eu: Izena eta erabiltzailearen irudia

[ctx: @title:label]
en: Advanced:
eu: Aurreratua:

[ctx: @option:check]
en: Show technical session information
eu: Erakutsi saioen informazio teknikoa

en: You are logged in as <b>%1</b>
eu: Saioa hasi duzu  <b>%1</b> gisa

en: Current user
eu: Uneko erabiltzailea

[ctx: Nobody logged in on that session]
en: Unused
eu: Erabiltzeke

[ctx: User logged in on console (X display number)]
en: on %1 (%2)
eu: %1 ostalarian (%2)

[ctx: @action:button]
en: Switch to User %1
eu: Aldatu %1 erabiltzailera

[ctx: @action]
en: New Session
eu: Saio berria

[ctx: @action]
en: Lock Screen
eu: Giltzatu pantaila

[ctx: Show a dialog with options to logout/shutdown/restart]
en: Log Out
eu: Itxi saioa
