kdeplasma-addons - en to eu translation catalogue (9 entries)

[ctx: @title]
en: Dictionaries
eu: Hiztegiak

en: Add More Dictionaries
eu: Gehitu hiztegia gehiago

en: Unable to load dictionary list
eu: Ezin du hiztegi-zerrenda zamatu:

[ctx: %2 human-readable error string]
en: Error code: %1 (%2)
eu: Errore kodea: %1 (%2)

en: No dictionaries
eu: Hiztegirik ez

en: Add More…
eu: Gehitu gehiago…

en: Delete
eu: Ezabatu

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter word to define here…
eu: Sartu hemen definitu beharreko hitza...

en: Unable to load definition
eu: Ezin du definizioa zamatu
