kdeplasma-addons - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Creates Characters from :q: if it is a hexadecimal code or defined alias.
eu: Karaktereak sortzen ditu :q:-tik abiatuz kode hamaseitar bat edo zehaztutako alias bat bada.

[ctx: Message that config is corrupted]
en: Config entries for alias list and code list have different sizes, ignoring all.
eu: Alias zerrendaren eta kode zerrendaren konfigurazio sarrerek neurri ezberdina dute, ezikusi egin guztiei.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, main)
en: Character Runner Config
eu: Karaktere exekutatzailea konfiguratzea

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_trigger)
en: &Trigger word:
eu: &Kako hitza:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_alias)
en: Alias:
eu: Aliasa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_hex)
en: Hex code:
eu: Kode hamaseitarra:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Alias
eu: Aliasa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Code
eu: Kodea

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addItem)
en: Add Item
eu: Gehitu gaia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteItem)
en: Delete Item
eu: Ezabatu gaia
