kdeplasma-addons - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: spell
eu: ortografia

en: Checks the spelling of :q:.
eu: :q:-ren ortografia egiaztatzen du.

[ctx: Term is spelled correctly]
en: Correct
eu: Zuzena

en: Suggested term
eu: Iradokitako terminoa

[ctx: @info]
en: No dictionary found. Please install <resource>hunspell</resource> package using your package manager
eu: Ez du hiztegirik aurkitu. Mesedez, instalatu <resource>hunspell</resource> paketea zure pakete-kudeatzailea erabiliz

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Spell Check Settings
eu: Ortografia-egiaztatze ezarpenak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_requireTriggerWord)
en: &Require trigger word
eu: Es&katu aktibazio hitza

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Trigger word:
eu: Aktiba&zio-hitza:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_openKcmButton)
en: Configure Dictionaries…
eu: Konfiguratu hiztegiak...
