kdeplasma-addons - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Session name
eu: Saioaren izena

en: Create new session and start Kate
eu: Sortu saio berria eta kate abiatu

en: Cancel session creation
eu: Utzi saio-sortzea

en: Kate Sessions
eu: Kate saioak

en: Search…
eu: Bilatu...
