kdeplasma-addons - en to eu translation catalogue (13 entries)

[ctx: @item:inlist]
en: Julian
eu: Juliotarra

[ctx: @item:inlist]
en: The Solar Hijri Calendar (Persian)
eu: Hijri eguzki egutegia (Persiarra)

[ctx: @item:inlist See https://cldr.unicode.org/development/development-process/design-proposals/islamic-calendar-types for more details]
en: Islamic Calendar (Astronomical)
eu: Egutegi islamiarra (astronomikoa)

[ctx: @item:inlist See https://cldr.unicode.org/development/development-process/design-proposals/islamic-calendar-types for more details]
en: The Islamic Civil Calendar (Tabular)
eu: Egutegi zibil islamiarra (tabularra)

[ctx: @item:inlist See https://cldr.unicode.org/development/development-process/design-proposals/islamic-calendar-types for more details]
en: Islamic Calendar (Umm al-Qura)
eu: Egutegi islamiarra (Umm al-Qura)

[ctx: @item:inlist]
en: Chinese Lunar Calendar
eu: Ilargi egutegi txinatarra

[ctx: @item:inlist]
en: Indian National Calendar
eu: Indiako egutegi nazionala

[ctx: @item:inlist]
en: Hebrew Calendar
eu: Egutegi hebrearra

[ctx: @label:listbox]
en: Calendar system:
eu: Egutegi sistema:

[ctx: @info:tooltip]
en: This calendar is based on pure astronomical calculation. It doesn't consider any crescent visibility criteria.
eu: Egutegi hau kalkulu astronomiko hutsean oinarritzen da. Ez du ikusgaitasun gorakorreko irizpiderik kontuan hartzen.

[ctx: @label:spinbox]
en: Date offset:
eu: Dataren jatorri-aldaketa:

en: %1 day | %1 days
eu[0]: egun %1
eu[1]: %1 egun

[ctx: @info:tooltip]
en: A positive offset signifies a later date, while a negative offset signifies an earlier date.
eu: Jatorri-aldaketa positibo batek beranduagoko data bat adierazten du, negatibo batek data goiztiarrago bat adierazten duen bitartean.
