kdeplasma-addons - en to eu translation catalogue (31 entries)

[ctx: @label:listbox]
en: Positioning:
eu: Kokatzea:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled and cropped
eu: Eskalatuta eta moztuta

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled
eu: Eskalatuta

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled, keep proportions
eu: Eskalatuta, proportzioei eutsiz

[ctx: @item:inlistbox]
en: Centered
eu: Erdiratuta

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tiled
eu: Teilakatuta

[ctx: @label:chooser]
en: Background color:
eu: Atzealdeko kolorea:

[ctx: @title:window]
en: Select Background Color
eu: Hautatu atzealdeko kolorea

[ctx: @label:listbox]
en: Provider:
eu: Hornitzailea:

[ctx: @info:tooltip]
en: This wallpaper provider does not filter out images that may be sensitive or objectionable. Use caution if these images will be displayed in public.
eu: Horma-paper hornitzaile honek ez ditu kontuzko edo gaitzesgarriak izan litezkeen irudiak iragazten. Arretaz erabili, irudi hauek jendaurrean erakutsiko badira.

[ctx: @option:check]
en: Update when using metered network connection
eu: Eguneratu tarifatutako sare-konexioa erabiltzean

[ctx: @label]
en: Today's picture:
eu: Gaurko irudia:

[ctx: @label]
en: Title:
eu: Titulua:

[ctx: @label]
en: Author:
eu: Egilea:

[ctx: @action:button]
en: Open Containing Folder
eu: Ireki hau barnean duen karpeta

[ctx: @info:whatsthis for a button]
en: Open the destination folder where the wallpaper image was saved.
eu: Ireki horma-paper irudia gorde den helburuko karpeta.

en: Open Wallpaper Image
eu: Ireki horma-paper irudia

[ctx: @info:whatsthis]
en: Today's picture
eu: Gaurko irudia

[ctx: @info:whatsthis]
en: Loading
eu: Zamatzen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Unavailable
eu: Ez dago erabilgarri

[ctx: @info:whatsthis for an image %1 title %2 author]
en: %1 Author: %2. Right-click on the image to see more actions.
eu: %1(e)ren egilea: %2. Eskuineko klik irudian ekintza gehiago ikusteko.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The wallpaper is being fetched from the Internet.
eu: Horma-papera Internetetik ekartzen ari da.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Failed to fetch the wallpaper from the Internet.
eu: Horma-papera Internetetik ekartzea huts egin du.

[ctx: @action:inmenu wallpaper preview menu]
en: Save Image as…
eu: Gorde irudia honela…

[ctx: @info:whatsthis for a button and a menu item]
en: Save today's picture to local disk
eu: Gorde gaurko irudia disko lokalera

[ctx: @action:inmenu wallpaper preview menu, will open the website of the wallpaper]
en: Open Link in Browser…
eu: Ireki esteka arakatzailean...

[ctx: @info:whatsthis for a menu item]
en: Open the website of today's picture in the default browser
eu: Ireki gaurko irudiaren webgunea lehenetsitako arakatzailean

[ctx: @title:window]
en: Save Today's Picture
eu: Gorde gaurko irudia

[ctx: @label:listbox Template for file dialog]
en: JPEG image (*.jpeg *.jpg *.jpe)
eu: JPEG irudia (*.jpeg *.jpg *.jpe)

[ctx: @info:status after a save action]
en: The image was not saved.
eu: Irudia ez da gorde.

[ctx: @info:status after a save action %1 file path %2 basename]
en: The image was saved as <a href="%1">%2</a>
eu: Irudia <a href="%1">%2</a> gisa gorde da
