kdeplasma-addons - en to eu translation catalogue (46 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Jump to strip…
eu: Jauzi ... zerrendara

[ctx: @info:tooltip]
en: Visit the comic website
eu: Bisitatu komikiaren webgunea

[ctx: @title]
en: Comics
eu: Komikiak

[ctx: @title]
en: Behavior
eu: Jokabidea

[ctx: @title:group form label for checkboxes]
en: Show above image:
eu: Erakutsi irudiaren gainean:

[ctx: @option:check show above image:]
en: Title
eu: Titulua

[ctx: @option:check show above image:]
en: Author
eu: Egilea

[ctx: @title:group form label for checkboxes]
en: Show below image:
eu: Erakutsi irudiaren azpian:

[ctx: @option:check show below image]
en: Identifier
eu: Identifikatzailea

[ctx: @option:check show below image]
en: Website
eu: Webgunea

[ctx: @label:group form label for radiobuttons]
en: Navigation buttons:
eu: Nabigatzeko botoiak:

[ctx: @option:radio navigation buttons are…]
en: Always visible at the edges
eu: Ertzetan beti ikusgai

[ctx: @option:radio navigation buttons…]
en: Appear centrally when hovering
eu: Erdian agertu gainetik igarotzean

[ctx: @label for checkbox, completes sentence … opens full-size view]
en: Middle-clicking image:
eu: Irudiari erdiko-klik:

[ctx: @option:check completes sentence Middle-clicking image…]
en: Opens full-size view
eu: Tamaina osoko ikuspegia irekitzen du

[ctx: @action:button]
en: Get New…
eu: Lortu ... berria

[ctx: @info placeholdermessage if comic provider list empty]
en: No comics installed
eu: Ez da komikirik instalatu

[ctx: @action:button]
en: Get Comics…
eu: Lortu komikiak...

[ctx: @label:spinbox]
en: Check for new comics every:
eu: Hainbestero komiki berririk dagoen egiaztatu:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit (minutes)]
en: minute | minutes
eu[0]: minutu
eu[1]: minutu

[ctx: @label:spinbox]
en: Keep local archive:
eu: Mantendu artxibo lokala:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit]
en: images per comic | images per comic
eu[0]: irudi komikiko
eu[1]: irudi komikiko

[ctx: @info placeholdermessage if comic loading failed]
en: Could not load comic
eu: Ezin izan du komikia zamatu

[ctx: @info placeholdermessage explanation]
en: Try again later, or choose a different comic
eu: Saiatu berriz beranduago, edo hautatu beste komiki bat

[ctx: @info placeholdermessage title if offline]
en: Offline
eu: Lerroz kanpo

[ctx: @info placeholdermessage connection]
en: Reconnect to the internet to retry loading this image. You can still view any images in the local archive.
eu: Internetera berriz konektatu irudi hau zamatzen berriz saiatzeko. Artxibo lokaleko edozein irudi ikus dezakezu oraindik.

[ctx: @info placeholdermessage title if connection local/unknown]
en: Limited connectivity
eu: Konektagarritasun mugatua

[ctx: @info placeholdermessage explanation if connection local/unknown]
en: The image may not be available on your current connection. You can still view any images in the local archive.
eu: Zure uneko konexioan baliteke irudia erabilgarri ez egotea. Artxibo lokaleko edozein irudi ikus dezakezu oraindik.

[ctx: @info placeholdermessage title if today not available]
en: Not available
eu: Ez erabilgarri

[ctx: @info placeholdermessage explanation if today not available]
en: Today's image is not yet available or cannot be read. Try a different date.
eu: Gaurko irudia ez dago erabilgarri edo ezin da irakurri. Saiatu beste data batekin.

[ctx: @info placeholdermessage title if date not available]
en: Not available
eu: Ez erabilgarri

[ctx: @info placeholdermessage explanation if date not available]
en: The image for this day is not available or cannot be read. Try a different date.
eu: Egun honetarako irudia ez dago erabilgarri edo ezin da irakurri. Saiatu beste data batekin.

[ctx: @action comic strip]
en: &Next Tab with a New Strip
eu: Zerrenda berria duen &Hurrengo fitxa

[ctx: @action]
en: Jump to &First Strip
eu: Jauzi &lehenbiziko zerrendara

[ctx: @action]
en: Jump to &Current Strip
eu: Jauzi &uneko zerrendara

[ctx: @action]
en: Jump to Strip…
eu: Jauzi ... zerrendara

[ctx: @action]
en: Visit the Website
eu: Bisitatu webgunea

[ctx: @action]
en: Visit the Shop &Website
eu: Bisitatu dendaren &webgunea

[ctx: @action]
en: &Save Comic As…
eu: &Gorde komikia honela...

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: &Actual Size
eu: &Uneko neurria

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: Store Current &Position
eu: Gorde uneko &kokapena

[ctx: @info placeholdermessage if no comics loaded]
en: No comics configured
eu: Ez da komikirik konfiguratu

[ctx: @action:button helpfulAction opens settings dialog]
en: Choose comic…
eu: Hautatu komikia...

[ctx: @title:window]
en: Go to Strip
eu: Joan zerrendara

[ctx: @label:spinbox]
en: &Strip number:
eu: &Zerrendaren zenbakia:

[ctx: @label:textbox]
en: Strip identifier:
eu: Zerrendaren identifikatzailea:
