kdeplasma-addons - en to eu translation catalogue (31 entries)

[ctx: @title]
en: General
eu: Orokorra

[ctx: @title]
en: Appearance
eu: Itxura

[ctx: @title:group]
en: Icon:
eu: Ikonoa:

[ctx: @option:radio]
en: Website's favicon
eu: Webgunearen «favicon»

[ctx: @action:button]
en: Change Web Browser's icon
eu: Aldatu web arakatzailearen ikonoa

[ctx: @info:whatsthis]
en: Current icon is %1. Click to open menu to change the current icon or reset to the default icon.
eu: Uneko ikonoa %1 da. Egin klik, uneko ikonoa aldatzeko edo lehenetsitako ikonora berrezartzeko menua irekitzeko.

[ctx: @info:tooltip]
en: Icon name is "%1"
eu: Ikonoaren izena "%1" da

[ctx: @item:inmenu Open icon chooser dialog]
en: Choose…
eu: Hautatu…

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose an icon for Web Browser
eu: Hautatu web arakatzailerako ikono bat

[ctx: @item:inmenu Reset icon to default]
en: Reset to default icon
eu: Berrezarri lehenetsitako ikonora

[ctx: @option:check]
en: Display Navigation Bar
eu: Azaldu nabigatzeko barra

[ctx: @option:radio]
en: Load last-visited page
eu: Zamatu bisitatutako azken orriak

[ctx: @title:group]
en: On startup:
eu: Abiatzean:

[ctx: @option:radio]
en: Always load this page:
eu: Zamatu beti orri hori:

[ctx: @info]
en: Type a URL
eu: Tekleatu URL bat

[ctx: @title:group]
en: Content scaling:
eu: Edukia eskalatzea:

[ctx: @option:radio]
en: Fixed scale:
eu: Eskala finkoa:

[ctx: @option:radio]
en: Automatic scaling if width is below
eu: Eskalatze automatikoa zabalera azpitik badago

[ctx: @title:group]
en: Browser Settings:
eu: Arakatzailearen ezarpenak:

[ctx: @option:radio]
en: Private Browsing
eu: Arakatze pribatua

[ctx: @action:button]
en: Go Back
eu: Joan atzera

[ctx: @action:button]
en: Go Forward
eu: Joan aurrera

[ctx: @action:button]
en: Go Home
eu: Joan etxera

en: Open Default URL
eu: Ireki URL lehenetsia

[ctx: @action:button]
en: Stop Loading This Page
eu: Gelditu orri hau zamatzen

[ctx: @action:button]
en: Reload This Page
eu: Birzamatu orri hau

[ctx: @action:button keep this widget's pop-up open until explicitly dismissed]
en: Keep open
eu: Mantendu irekita

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Link in Browser
eu: Ireki esteka arakatzailean

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link Address
eu: Kopiatu estekaren helbidea

[ctx: An unwanted popup was blocked]
en: Popup blocked
eu: Gainerakorra oztopatuta

en: Click here to open the following blocked popup:
    %1
eu: Egin klik hemen oztopatutako ondoko gainerakorra irekitzeko:
    %1
