plasma_applet_katesession - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Session name
fi: Istunnon nimi

en: Create new session and start Kate
fi: Luo uusi istunto ja käynnistä Kate

en: Cancel session creation
fi: Peru istunnon luonti

en: Kate Sessions
fi: Kate-istunnot

en: Search…
fi: Etsi…
