plasma_applet_binaryclock - en to fi translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
fi: Ulkoasu

en: Display:
fi: Näkymä:

[ctx: @option:check]
en: Grid
fi: Ruudukko

[ctx: @option:check]
en: Inactive LEDs
fi: Passiiviset valot

[ctx: @option:check]
en: Seconds
fi: Sekunnit

[ctx: @option:check]
en: In BCD format (decimal)
fi: Näytä BCD-muodossa (desimaalisena)

en: Use custom color for:
fi: Mukautetun värin käyttö:

[ctx: @option:check]
en: Active LEDs
fi: Aktiiviset valot
